Atribuită Cumpărare directă

Top Glove Manusi examinare S latex alb usor pudrate 39 Cutii x 35,00 = 1365,00 4006 Top Glove Manusi examinare L latex alb usor pudrate 2 Cutii x 35,00 = 70,00 4005 Top Glove Manusi examinare M latex alb usor pudrate 48 Cutii x 35,00 = 1680,00

Număr anunț
DA26575056
Autoritate contractantă
Centrul de Transfuzie Sanguina a Mun.Bucuresti (CUI 8539362)
Furnizor / câștigător
PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
Cod CPV
18424300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.115 RON
Valoare atribuită
3.115 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.115 RON

din 3.115 RON estimat