Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de salubritate:- Chirie eurocontainer 1,1 mc este de 50 lei/buc/ saptamana fara TVA, : 4 buc*50 lei= 200 lei - Transport 6 lei/km dus-intors * aproximativ 60 km = 360 lei fara tva : 360 lei - Servicii de colectare a deseurilor municipale in amestec = 124,34 lei/mc fara TVA.: 9,9 mc *124,34 lei= 1230,97 lei total prestare servicii de salubritate = 1790,97 lei fara TVA
- Număr anunț
- DA26557481
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01714 (CUI 4317975)
- Furnizor / câștigător
- FINANCIAR URBAN SRL (CUI 15343880)
- Cod CPV
- 90511000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.790,97 RON
- Valoare atribuită
- 1.790,97 RON
- Data publicării
- 12.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.