Atribuită Cumpărare directă

Sisteme de calcul conform anunt nr. ADV1172011/24.09.2020.

Număr anunț
DA26550013
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
30213300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.520 RON
Valoare atribuită
44.520 RON
Data publicării
12.10.2020 00:00
Data finalizării
13.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44.520 RON

din 44.520 RON estimat