Atribuită
Cumpărare directă
Auditul de supraveghere 2 pentru sistemul de management integrat conform SR EN ISO 9001:2015, SR EN ISO 14001:2015 si SR OHSAS 18001:2008 cuprinde urmatoarele etape: - Elaborarea planului si programului de audit - Efectuarea auditului de supraveghere nr. 2 - Elaborarea raportului de audit - Evaluarea actiunilor corective pentru eventualele neconformitati constatate pe parcursul auditului - Acordarea hologramelor ce atesta valabilitatea certificatelor Pretul supravegherii este de 2.836 lei+TVA. Evaluarea unei bune functionaria sistemului de management integrat implementat prin efectuarea unui audit intern Revizuirea tuturor documentelor specific sistemului de management Instruirea privind functionarea sistemului de management integrat a reprezentantului managementului si a responsabilitatilor de procese Acordarea de asistenta specifica la intocmirea inregistrarilor.
- Număr anunț
- DA26529222
- Autoritate contractantă
- S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
- Furnizor / câștigător
- CERTIND SA (CUI 15502676)
- Cod CPV
- 79132000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.836 RON
- Valoare atribuită
- 2.836 RON
- Data publicării
- 08.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.