Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare CASCO pentru Autobuz FIAT DUCATO cu nr.de inmatr.HR 06 LGO, nr. locuri 17, capacitate cilindrica=2287 cmc, putere 88 kw, mma=4005 kg. Valabilitate CASCO 12 luni in perioada 16.10.2019-15.10.2020 Mod de plata= anticipat si integral Prima de asigurare anuala CASCO = 2285.40 Ron
- Număr anunț
- DA26551391
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC DR. BOROS FORTUNAT ZETEA (CUI 4367760)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.285,40 RON
- Valoare atribuită
- 2.285,40 RON
- Data publicării
- 12.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.