Atribuită
Cumpărare directă
onectivitate Cu SIM Tip SIM Nano SIM Sistem de operare iOS Versiune sistem operare 12 Tehnologii Bluetooth GPS 4G GLONASS Wi-Fi Senzori Barometru Lumina ambientala Giroscop Touch ID Accelerometru Continut pachet 1 x Incarcator 1 x Cablu Lightning 1 x Tableta Culoare Silver Inaltime 250.6 mm Latime 174.1 mm Grosime 6.1 mm Greutate 464 g PROCESOR Producator procesor Apple Model procesor A12 AFISARE Tehnologie display Retina Diagonala display 10.5 inch Rezolutie 2224 x 1668 Numar culori 16 M STOCARE Capacitate stocare 64 GB CONECTIVITATE Frecventa retea 3G: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 2G: 850 / 900 / 1800 / 1900 LTE (1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 25, 26, 29, 30, 34, 38, 39, 40, 41, 46, 66, 71) Versiune Bluetooth 5.0 Wireless 802.11 ac/a/b/g/n ACUMULATOR Tip acumulator Li-Polymer Autonomie baterie 10 h MULTIMEDIA Rezolutie camera principala 8 Mpx Rezolutie camera frontala 7 Mpx Redare video MP4/H.264 player Redare audio MP3/WAV/AAX+/AIFF/Apple Lossless player
- Număr anunț
- DA26545095
- Autoritate contractantă
- EXPLOATARE SISTEM ZONAL PRAHOVA SA (CUI 18856244)
- Furnizor / câștigător
- TIMA MANAGEMENT SRL (CUI 17777177)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.098 RON
- Valoare atribuită
- 4.098 RON
- Data publicării
- 09.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.