Atribuită Cumpărare directă

Achizitie urmatoarele produse: - cablu coaxial alb , 75 OHM RG 6 - 100m - 1 rola - mufa antena tata - 50 buc - mufa tip f - 100 buc - conector pentru prelungire cablu coaxial - 50 buc(1 set)

Număr anunț
DA26542557
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL TG.JIU (CUI 4246378)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
32351000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
240,28 RON
Valoare atribuită
240,28 RON
Data publicării
09.10.2020 00:00
Data finalizării
12.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

240,28 RON

din 240,28 RON estimat