Atribuită Cumpărare directă

Pat gradinita stivuibil albastru Picioare suprainaltare pat stivuibil albastru Saltea pat gradinita stivuibil

Număr anunț
DA26567539
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT CLOPOTICA ORASUL URLATI (CUI 29150626)
Furnizor / câștigător
FURNISSA SRL (CUI 24089030)
Cod CPV
39161000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
806,70 RON
Valoare atribuită
806,70 RON
Data publicării
13.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

806,70 RON

din 806,70 RON estimat