Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparare a 4 autovehicule din cadrul institutiei: filtru motorina 2 buc, pompa combustibil 1 buc, contact cu cheie 1 buc, filtru polen 3 buc, ambreaj alternator 1 buc, regulator tensiune 1 buc, brat oscilant 2 buc, surub prindere brat 4 buc, protectie amortizor 1 buc, ulei motor 2 buc, filtru aer 1 buc, filtru ulei 1 buc, rulment fata stanga 1 buc, ventilator, inclusiv manopera.

Număr anunț
DA26523770
Autoritate contractantă
ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
Furnizor / câștigător
VRANCEA ALEXE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 34374107)
Cod CPV
50110000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.740 RON
Valoare atribuită
6.740 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
11.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.740 RON

din 6.740 RON estimat