Atribuită Cumpărare directă

cartuse de toner pentru imprimantele:canon mf 410,canon mf 5940,wc 3615dn,brother hl-l2312d,hp lj 1102

Număr anunț
DA26557912
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA OLT (CUI 12363468)
Furnizor / câștigător
DAMIART ADVERTISING SRL (CUI 25637867)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.264,70 RON
Valoare atribuită
1.264,70 RON
Data publicării
12.10.2020 00:00
Data finalizării
13.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.264,70 RON

din 1.264,70 RON estimat