Atribuită Cumpărare directă

2 buc ONDA HART.IG.2STR40BUC 50 buc ROLA PROFESIONALA 100M 2STR 5 buc GM MANUSI LATEX BLEU L 100B 8 buc SANYTOL DEZINF.PARDOSELI 5L 8 buc DOMESTOS PROF.CITRUS DEZ. 5 15 buc NUFAR PT FAIANTA 1L 15 buc FINE TO.PROS.PLIAT V 1ST 4X

Număr anunț
DA26553357
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA STEFAN CEL MARE GALATI (CUI 29081488)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.716,31 RON
Valoare atribuită
1.716,31 RON
Data publicării
12.10.2020 00:00
Data finalizării
13.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.716,31 RON

din 1.716,31 RON estimat