Atribuită
Cumpărare directă
Bonuri valorice carburant auto. Cantitatea necesară - 2 buc. carnete x 50 file/carnet x 50 lei/file. Pentru ISU Botoșani str. Uzinei, nr. 3 Botoșani. Beneficiar Consiliul Judetean Botosani. Vă rog transmiteti factura proforma la adresa e-mail popa.petru@cjbotosani.ro
- Număr anunț
- DA26557204
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09100000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.201,68 RON
- Valoare atribuită
- 4.201,68 RON
- Data publicării
- 12.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.