Atribuită
Cumpărare directă
Comprese nesterile din tifon 40x40cmx100straturi/set Termen de valabilitate min. 12 luni. Comanda din SEAP este comanda ferma. Va rog pe factura denumirea produsului UM si pretul sa fie ca in comanda din seap. Termen de valabilitate produse livrate minim 12 luni de la data livrarii.
- Număr anunț
- DA26557709
- Autoritate contractantă
- Centrul Medical De Diagnostic Si Tratament Ambulatoriu "Dr. Nicolae Kretzulescu (CUI 4267079)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 33141118-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.944 RON
- Valoare atribuită
- 2.944 RON
- Data publicării
- 12.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.