Atribuită Cumpărare directă

1 buc Birou simplu 800x 700x 800; 1 buc Birou simplu 1000x600x800; 1 buc Birou multifunctional 1100x600x800; 1 buc Birou multifunctional 1300x600x800;1 buc Birou mare cu blat dublu 1800x 600 x 800; 2 buc Dulap doua usi cu suprapozabil 900x500x2900; 1 buc Dulap deschis cu rafturi suspendat 1800x300x800; 1 buc Dulap deschis cu rafturi 700x400x1950 ; 1 buc Dulap deschis cu rafturi 2600x400x1950; 1 buc Dulap cu sase usi suprapozabil 2400x520x2800; 1 buc Dulap cu patru usi suprapozabil 1600x520x2800; 1 buc dulap compartimentat cu suprapozabil 1400x550/400x2800. Materialul folosit: pal ( kronospan, kastamonu). Montajul si transportul inclus in pret.

Număr anunț
DA26528899
Autoritate contractantă
Centrul pentru Cultura si Arte "Carmen Saeculare (CUI 14125730)
Furnizor / câștigător
RODIMARKET SRL (CUI 2050196)
Cod CPV
39516000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.863,30 RON
Valoare atribuită
12.863,30 RON
Data publicării
08.10.2020 00:00
Data finalizării
12.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.863,30 RON

din 12.863,30 RON estimat