Atribuită Cumpărare directă

Aranjament mixt de flori in ghiveci de 70 cm diametrul. Pretul include ghiveciul, pamantul si fertilizantul necesar, plantele, transportul.

Număr anunț
DA26544413
Autoritate contractantă
COMUNA PREJMER (CUI 4688701)
Furnizor / câștigător
PFA IONESCU T DRAGOS (CUI 29887769)
Cod CPV
03121210-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
09.10.2020 00:00
Data finalizării
12.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat