Atribuită
Cumpărare directă
“Laser și accesorii, contract 37PCCDI – FICPM 1.Laser pentru procesare termica precursori- 1buc Laser pentru procesare termica precursori,Tip laser:CO2,Voltaj Trigger:20KV,Voltaj necesar emisie laser:15KV,Curent :0 - 22mA,Ore de funcționare : min.1000-1300 Putere lasrr :40W 2.Suport Laser cu axe in coordonate cu interfata PC - 1 buc Masă în sistem de axe de coordonate cu interfață PC Dimensiuni 300x200mm Montată în incintă cu accesorii fixare/alimentare/comndă laser CO2 Interfață USB pentru conectare PC Sofware : CorellDraw(funcția NewlyDraw și funcțiaNewSeal) Format grafic:BMP/JPG/JPEG/WMF/EMF/PLT
- Număr anunț
- DA26547148
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
- Furnizor / câștigător
- APEL LASER SRL (CUI 15595373)
- Cod CPV
- 38636100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.499 RON
- Valoare atribuită
- 3.499 RON
- Data publicării
- 09.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.