Atribuită Cumpărare directă

ECHIPAMENTE IT Unitate centrala Intel(I5-9400, MB H310, 8gb DDR4, SDD 256gb, Case+Sursa 500w) + Kit Tastatura&Mouse Monitor 22inch full HD LED Licenta sistem operare Windows 10 PRO

Număr anunț
DA26569883
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.440,40 RON
Valoare atribuită
5.440,40 RON
Data publicării
13.10.2020 00:00
Data finalizării
14.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.440,40 RON

din 5.440,40 RON estimat