Atribuită Cumpărare directă

PACHET CURATENIE ;Hartie rola role prosop 2 doua straturi alba celuloza 100% role ALINT,Detergent detergenti solutie clor dezinfectant 4L 4 L 4 LITRI SANO JAVEL CLOR PROESIONALSolutie detergent de pentru pardoseli din lemn parchet 5l 5 l 5 litri lichid ,Detergent pardoseli pardoseala gresie faianta suprafete 1L 1 L litru AJAX,Saci menajeri 35L 35 L 30 buc rola FINO,Mop bumbac 250 g 250g 250 gr 250gr cu coada din lemn inclusa,Galeata dreptunghiulara din plastic pvc pp cu storcator 15L,Alcool sanitar / spirt medicinal 70 % 500ml 500 ml 0.5l 0.5 l litri avizat ministerul sanatatii,Crema pasta de curatat gresie faianta obiecte sanitare ceramice 750 ml 750ml CIF,Detergent universal pardoseli suprafete CONCENTRAT PROFESIONAL 5 l 5l litri CIF PRO FORMULA LEMON,Hartie igienica 2 str straturi 2str 100% celuloza SANO PAPER TOILET OPTIMA,Lavete laveta microfibra 30 X 40 30x40 cm diverse culori

Număr anunț
DA26576612
Autoritate contractantă
CLUBUL COPIILOR SECTOR 4 (CUI 33605432)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
33763000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
843,30 RON
Valoare atribuită
843,30 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

843,30 RON

din 843,30 RON estimat