Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PIESE SCHIMB AUTO ulei divinol 15w40 20l 1*260.50;spray cu vaselina 1*15.97;ulei h46 10l 1*58.82;ulei divinol hlp46 20l 3*214.29;ulei div.10w40 1l 220.17;curea trap.1475 2*26.89;ulei t90 20l 1*121.85;ulei k150 1l 1*6.72;ulei t140 10l 1*79.83;presetupa raba 1*58.82;comut.semn.24v 1*25;releu semn.24v 1*50.42;furtun umf.10ml 1*75.63;cric 20to 1*142.86;ulei castrol 10w40 1l 2*27.73;rulment 6304 2*12.61;rulment 6004 1*8.40;adeziv lip. met. 1*12.61;rulment 6305 1*15.97;curea trap.1300 1*25.21;prestupa tr tn 1*21.01cheie roti 30-32 1*184.87;butuc ppa apa raba 1*336.13;gasket rosu 1*10.92;macara geam stg r.1*235.29;ulei m40 3l 1*20.17
- Număr anunț
- DA26524338
- Autoritate contractantă
- DRUPO NEAMT S.A. (CUI 4145349)
- Furnizor / câștigător
- NELCAR IMPEX SRL (CUI 6684226)
- Cod CPV
- 34320000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.596,43 RON
- Valoare atribuită
- 2.596,43 RON
- Data publicării
- 07.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.