Atribuită Cumpărare directă

Achizitie 2 reg- 50 gosp x600 pag cod rax45 , 21 reg -100 gospx1200 pag cod rax41 , 1 centralizator x112p cod rac

Număr anunț
DA26563676
Autoritate contractantă
Comuna Mirosi (Primaria Mirosi) (CUI 5010137)
Furnizor / câștigător
ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
Cod CPV
22800000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.621,92 RON
Valoare atribuită
2.621,92 RON
Data publicării
13.10.2020 00:00
Data finalizării
14.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.621,92 RON

din 2.621,92 RON estimat