Atribuită Cumpărare directă

MASCA / MASTI PROTECTIE 5 STRATURI CU VALVA FFP2 / KN95 TIP MASCA 3M 9322 AURA - LIVRARE STOC

Număr anunț
DA26551915
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
ARTISANA MEDICAL SRL (CUI 22742850)
Cod CPV
33171110-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.300 RON
Valoare atribuită
24.300 RON
Data publicării
12.10.2020 00:00
Data finalizării
13.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.300 RON

din 24.300 RON estimat