Atribuită Cumpărare directă

Hartie Igienica Alba Smart One Mini 2Pl,620 Portii 24.000 BUC 12.3400 Prosop Derulare Centrala Midi

Număr anunț
DA26552576
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "AVRAM IANCU" ALBA IULIA (CUI 12672013)
Furnizor / câștigător
CORA OFFICE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40339325)
Cod CPV
33761000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
716,82 RON
Valoare atribuită
716,82 RON
Data publicării
12.10.2020 00:00
Data finalizării
13.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

716,82 RON

din 716,82 RON estimat