Atribuită Cumpărare directă

Pachet cartuse toner HP CF280JC Cartus toner negru No. 80J, 8.000 pag - 10 buc; HP CF401X Cartus toner JetIntelligence No. 201X cyan de inalta capacitate, 2.3k - 1 buc; HP CF400X Cartus toner JetIntelligence No. 201X negru de inalta capacitate, 2.8k - 2 buc; Lexmark C792A1MG Cartus toner Magenta, ORIGINAL, Return Program, Standard Capacity pentru imprimanta Lexmark C792, X792, 6K - 1 buc.

Număr anunț
DA26568409
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Speciala nr.8 (CUI 4602106)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI 10839469)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.723 RON
Valoare atribuită
7.723 RON
Data publicării
13.10.2020 00:00
Data finalizării
14.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.723 RON

din 7.723 RON estimat