Atribuită Cumpărare directă

DOVLECEI VARZA MURATA PUNGA OLYMPUS IAURT GRECESC 10%GRASIME 150G MERE GOLDEN MORCOVI ARDEI CALIFORNIA ROSU TELINA GRANIA FAINA COZONAC 1KG BARILLA PENNE RIGATE 500G BARILLA SPAGHETTI NR.5 1KG AROVIT DULCEATA AFINE 340G AROVIT DULCEATA VISINE 340G METRO CHEF ULEI FLOAREA SOARELUI 2L METRO CHEF MERISOARE DESHIDRATATE 1KG

Număr anunț
DA26565680
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala GEORGE BACOVIA (CUI 32315929)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
970,32 RON
Valoare atribuită
970,32 RON
Data publicării
13.10.2020 00:00
Data finalizării
14.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

970,32 RON

din 970,32 RON estimat