Atribuită Cumpărare directă

ACUMULATOR 70AH MACHT BUC 1 370.59 370.59 ACUMULATOR 100AH MACHT SILVER BUC 1 433.61 433.61 SPRAY CONTACT ELECTRIC KENT BUC 2 42.015 84.03 SET SIGURANTE SET 4 10.085 40.34

Număr anunț
DA26577147
Autoritate contractantă
Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret (CUI 18264854)
Furnizor / câștigător
TOTAL PLUS SRL (CUI 15778826)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
928,57 RON
Valoare atribuită
928,57 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

928,57 RON

din 928,57 RON estimat