Atribuită Cumpărare directă

denumire um cantitate pret_unitar PAL MELAMINAT 8MM 2800*2070 MP 28.98 31.2605 ELECTROZI SUPERTIT FIN 2.5 BUC/ 5 63.026

Număr anunț
DA26568329
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01495 Cincu (CUI 4523231)
Furnizor / câștigător
JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.221,06 RON
Valoare atribuită
1.221,06 RON
Data publicării
13.10.2020 00:00
Data finalizării
14.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.221,06 RON

din 1.221,06 RON estimat