Atribuită
Cumpărare directă
BANANE KG 28.50*5.505; OUA BUC 90*0.349; DOVLECEL KG 3*2.753; CONOPIDA KG 3*7.340; BROCCOLI KG 3.50*11.009; MORCOVI KG 5*2.752; PATRUNJEL KG 5*5.504; PASTARNAC KG 5*5.504; CEAPA KG 5*2.752; ARDEI KG 2*5.505; MERE KG 27*4.129; PATRUNJEL VERDE LEG 2*1.375; VARZA KG 10*1.835; PERE KG 8*5.505; LAMAI GRECIA KG 2*9.175
- Număr anunț
- DA26525710
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ZANA ZORILOR (CUI 17965626)
- Furnizor / câștigător
- PAL AND PRODCOM SRL (CUI 6413715)
- Cod CPV
- 03200000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 545,60 RON
- Valoare atribuită
- 545,60 RON
- Data publicării
- 07.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.