Atribuită Cumpărare directă

1 BATERIE DUS Buc 2 84.03 168.07 2 BATERIE CHIUVETA TEAVA SCURTA Buc 1 50.42 50.42

Număr anunț
DA26561235
Autoritate contractantă
COMUNA REVIGA (CUI 4231660)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
218,49 RON
Valoare atribuită
218,49 RON
Data publicării
13.10.2020 00:00
Data finalizării
14.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

218,49 RON

din 218,49 RON estimat