Atribuită
Cumpărare directă
Cartus toner Canon LBP2900 Q2612X BUC 1 Cartus toner Brother TN-2220/TN-2320 BUC 7 Set cerneala Epson T6641/2/3/4 BUC 1 Cartus toner Xerox WorkCentre 5222 BUC 1 Cartus toner Canon 505X MF5980DW BUC 1 Cartus toner Canon i-Sensys MF4730/ 285A BUC 2 Cartus toner Konica Minolta 226 BUC 1 Cartus toner Konica Minolta 211 BUC 1
- Număr anunț
- DA26537653
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE GUSTI" NEREJU (CUI 22786740)
- Furnizor / câștigător
- SMARTCOM S.R.L. (CUI 15783393)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.017,21 RON
- Valoare atribuită
- 3.017,21 RON
- Data publicării
- 08.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.