Atribuită
Cumpărare directă
Comuna Sanpetru Mare, din Judetul Timis, prin intermediul aparatului propriu al primarului, intentioneaza sa contracteze servicii de telefonie mobila ce vor cuprinde un pachet format din 160 de tablete plus acces la internet pentru digitalizarea scolilor din comuna, avand in vedere OUG 144/2020 privind unele măsuri pentru alocarea de fonduri externe nerambursabile necesare desfășurării în condiții de prevenție a activităților didactice aferente anului școlar 2020/2021 în contextul riscului de infecție cu coronavirus SARS-CoV-2. Alaturat atasam caietul de saricini cu cerintele impuse de catre autoritatea contractanta. Va rugam sa va actualizati pretul produsului de catalog in conformitate cu cerintele impuse prin caietul de sarcini. Va multumim!
- Număr anunț
- DA26557659
- Autoritate contractantă
- COMUNA SANPETRU MARE (PRIMARIA SANPETRU MARE) (CUI 4483862)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64212000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 134.400 RON
- Valoare atribuită
- 134.400 RON
- Data publicării
- 12.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.