Atribuită
Cumpărare directă
10145 PROSOAPE V VERZI 250buc 20set/bax 1strat PREMIUM bax 2,00 X 77,42 RON fara TVA / bax 2 90017728 BRILLI SACI MENAJ 35L 15/SET SR ALBASTRI set 6,00 X 2,73 RON fara TVA / set 3 6120 MSV SACI 60L 10/set SR set 6,00 X 3,05 RON fara TVA / set 4 30100 AMIANO DETERGENT VASE WASH PON 10L buc 1,00 X 55,04 RON fara TVA / buc 5 12108 MSV MOP BUMBAC 250 g buc 4,00 X 4,37 RON fara TVA / buc 6 90012938 DR.STEPHAN MULTICREAM 750ml buc 3,00 X 9,16 RON fara TVA / buc 7 5300 MSV LAVETE UMEDE L 18*20 cm 3/set set 5,00 X 3,30 RON fara TVA / set 8 5201 MSV LAVETE UNIVERSALE 3/set 38*32cm set 5,00 X 2,14 RON fara TVA / set 9 30845 MISAVAN ODORIZANT WC BLOCK BLUE 40g buc 10,00 X 2,54 RON fara TVA / buc 10 90012914 DR.STEPHAN COLD-FOAM DEGREASER 750ML buc 1,00 X 11,14 RON fara TVA / buc
- Număr anunț
- DA26569861
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI EMINESCU (CUI 17502222)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 353,26 RON
- Valoare atribuită
- 353,26 RON
- Data publicării
- 13.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.