Atribuită
Cumpărare directă
SAPUN LICHID 5L-7 BIDOANE, DEZINFECTANT PARDOSELI 5L-6 BIDOANE, DEZINFECTANT MAINI -15L, ALCOOL MEDICINAL 0,500ML-20 ST,MANUSI MENAJ- 1 CUTIE,SACI MENAJ 20L-5ROLE,CLORAMINA PASTILE 150/CUT-4 CUT,PROSOP HARTIE 2 str.-30ROLE,SUPORT PROSOAPE HARTIE-5 BUC, TUB PICATURA -3 BUC, DEZINFECTANT JUCARII-6 BUC,SACI MENAJERI MARE-150 L-2 ROLE,LAVETE 3 SET -4 SET,SEMNE WC –FEMEI -1 BUC, BARBATI -1 BUC, BAIETI -1 BUC, FETE -1 BUC
- Număr anunț
- DA26558229
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala “Manastireanu Mihai”, Comuna Predeal Sarari (CUI 29026785)
- Furnizor / câștigător
- DANCRISOR IMPEX SRL (CUI 29246829)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.049,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.049,60 RON
- Data publicării
- 12.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.