Atribuită
Cumpărare directă
Dezinfectant pentru suprafete pe baza de alcool etilic in concentratie de 80% v/v cu efect VIRUCID conform recomandarilor standardului EN 14476, BACTERICID EN 13727, FUNGICID EN 1650, cu actiune rapida, destinat curatarii si dezinfectarii suprafetelor, materialelor, echipamentelor si mobilierului care nu sunt utilizate in contact direct cu produsele alimentare sau cu hrana pentru animale. Ideal pentru dezinfectia rapida a suprafetelor si dispozitivelor non-invazive din domeniul medical. Categoria de utilizatori: MEDICAL ( Institutii Medico - Sanitare ), PROFESIONAL, INDUSTRIAL, COLECTIVITATI. PRODUS AVIZAT DE MINISTERUL SANATATII COMISIA NATIONALA PENTRU PRODUSE BIOCIDE: Aviz BIO 5093/02/12.24 Autorizatie INCDMMC: 61/14.04.2020 Nufăr Dezinfectant Universal fără Clor este un produs special conceput pentru curăţarea şi dezinfectarea suprafeţelor și a obiectelor din întreaga casă. Acţiune virucidă, bactericidă şi fungicidă Efect virucid în 60 de secunde pentru produsul folosit nediluat Parfum plăcut, fără clor Recomandat pentru: pardoseli de orice tip, ustensile de lucru, jucării, aparate electrocasnice, întrerupătoare, clanţe uşi, telefoane, tastaturi, coşuri de gunoi, obiecte sanitare, capace și vase toaletă, cuşti/colivii animale de casă etc. Utilizare: Pentru suprafeţe mari, diluaţi 116 ml în 2 litri apă. Se șterg suprafeţele cu mopul sau cu o lavetă umezită în soluţia astfel preparată. Nu este necesară clătirea. Pentru dezinfectarea obiectelor şi a suprafeţelor mici sau g
- Număr anunț
- DA26541567
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR (CUI 4700309)
- Furnizor / câștigător
- FARMEC SA (CUI 199150)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 671,90 RON
- Valoare atribuită
- 671,90 RON
- Data publicării
- 09.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.