Atribuită Cumpărare directă

ALCOOL SANITAR VORONA 70% 0,5L 4,16 100 BUC 7048351 CLORURA DE VAR 1 KG 8,47 20 BUC

Număr anunț
DA26575762
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SAT MARGARITI COMUNA BECENI (CUI 3662550)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
585,38 RON
Valoare atribuită
585,38 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

585,38 RON

din 585,38 RON estimat