Atribuită
Cumpărare directă
SSD intern Format : 2.5” Interfață : SATA3 Capacitate : 1 TB Multi-level Cell : Da Suport NVMe : Nu MTBF : 2.000.000 ore Viteza de scriere : 530 MB/s Viteza de citire : 560 MB/s Dimensiuni : 100 X 70 X 7 mm Greutate : 90 g Temperatura de funcționare : 0 - 70 grade C Rezistența la socuri : 1500G Suport S.M.A.R.T : Da Suport TRIM : Da
- Număr anunț
- DA26558346
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
- Cod CPV
- 31711100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 981,52 RON
- Valoare atribuită
- 981,52 RON
- Data publicării
- 12.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.