Atribuită
Cumpărare directă
MUSTAR LA MINUT 300G CLASSIC/BUC/12/2,65/31,8 2/IAURT SZIVECSKE 120G/BUC/15/1/15 3/TON CUB 170G/BUC/15/7,51/112,65 4/PRAJITURA BOROMIR DIF 400/200GR/BUC/4/6,83/27,32 5/MAC MACINAT 500GR /BUC/1/17,34/17,34, IAURT SZIVECSKE 120G/BUC/80/1/80 2/PRAJITURA BOROMIR DIF 400/200G /BUC/4/6,83/27,32 3/MAC MACINAT CARINO 500G /BUC/3/17,34/52,02
- Număr anunț
- DA26535333
- Autoritate contractantă
- Gradinita Eszterlanc (CUI 4367485)
- Furnizor / câștigător
- BABY-BUSINESS SRL (CUI 11309568)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 363,45 RON
- Valoare atribuită
- 363,45 RON
- Data publicării
- 08.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.