Atribuită Cumpărare directă

Se doreste achizitionarea a 3 carnete de bonuri valorice, 25 file/carnet cu o valoare nominala pe fila de 50 lei. Bonurile valorice trebuie sa cuprinda toate elementele de siguranta stabilite de lege pentru a putea fi utilizate la statiile Petrom sau OMV in vederea alimentarii autovehiculelor cu carburant. Activarea filelor cu valoare va fi efectuata de furnizor, anterior livrarii.

Număr anunț
DA26579220
Autoritate contractantă
Unitatea de Asistenta Medico Sociala Agigea (CUI 15657743)
Furnizor / câștigător
OK BOBO (CUI 15138150)
Cod CPV
09100000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.151,50 RON
Valoare atribuită
3.151,50 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.151,50 RON

din 3.151,50 RON estimat