Atribuită
Cumpărare directă
Baloane cu 3 gâturi 100 mL; 060.202.03A buc VTR Glass 37.30 Flask, distilling, round bottom ; with two lateral 20° necks with SJ ; 100ml ; slif central 29/32 ; slif 2 si 3 14/23 2 Baloane cu 3 gâturi 250 mL, slif central 29/32; 061.202.02 buc VTR Glass 45.35 Flask distilling, round bottom, with two lateral necks with SJ; slif central 29/32; slif 2 si 3 - 14/23 ; 250ml
- Număr anunț
- DA26566075
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 82,65 RON
- Valoare atribuită
- 82,65 RON
- Data publicării
- 13.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.