Atribuită
Cumpărare directă
Hartie igienica profesionala jumbo 2 straturi NUMAR DE REFERINTA: 00010001 PRET DE CATALOG: 4,06 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: rola COD SI DENUMIRE CPV: 33761000-2 Hartie igienica (Rev.2) DESCRIERE: Hartie igienica profesionala jumbo 2 straturi.
- Număr anunț
- DA26549320
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS (CUI 4089109)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
- Cod CPV
- 33761000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 487,20 RON
- Valoare atribuită
- 487,20 RON
- Data publicării
- 12.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.