Atribuită Cumpărare directă

ASEPTOJET S nu este zgomotos, este complet automat şi uşor de utilizat. Temporizatorul cu care este echipat permite ieşirea operatorului din încăperea ce urmează a fi tratată înainte de pornirea aparatului. Întreţinerea acestui aparat de dezinfectare chimică a aerului şi suprafeţelor este foarte simplă, nefiind nevoie de echipament special în acest scop. Dimensiuni: Înălţime: 220 mm Lăţime: 245 mm Lungime: 390 mm Greutate: 14 kg Putere: 300 W Tensiune de alimentare cu curent electric: 230 V Frecvenţa :50/60 Hz Specificaţii: Nivel sonor : 62 dB Capacitate : 2 l Mărime particule difuzate: 1 μm Autonomie (2g/m3): 1000 m3 Cronometru: 0 – 30 min. Temporizator: până la 60 sec. Contor orar Test de compatibilitate electrică: Raport EMC nr. RO302035C-E Garanţie: 1 ani

Număr anunț
DA26554292
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
Furnizor / câștigător
SANTOMED IMPEX SRL (CUI 25115790)
Cod CPV
33191000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.100 RON
Valoare atribuită
23.100 RON
Data publicării
12.10.2020 00:00
Data finalizării
13.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.100 RON

din 23.100 RON estimat