Atribuită
Cumpărare directă
Clorura de sodiu 0,9% sol perf 500 ml x 10 flac 80 X 24.60 = 1968 CLORURA DE SODIU 0,9% 250ML 1TUB CONECT CT X 10PG 50 X 24.64 = 1232 ENAP(R) 1.25mg/ml SOL. INJ. / PERF. / ENALAPRILUM 20 X 12.45 = 249 SILIMARINA BIOFARM 35MG *80cpr. / SILIBINUM 12 X 10.38 = 124.56 OMEPRAZOL ROMPHARM 20mg *30cps. gastrorez./ OMEPRAZOLUM 66 X 7.96 = 525.36 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA26573900
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI 13591928)
- Cod CPV
- 33621400-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 774,36 RON
- Valoare atribuită
- 774,36 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.