Atribuită Cumpărare directă

Cutie x 10 seringi preumplute din sticla, prevazute cu dispozitiv de protectie a acului x 0,4ml solutie injectabila

Număr anunț
DA26565705
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC ROVINARI (CUI 4351810)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33621000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
996,90 RON
Valoare atribuită
996,90 RON
Data publicării
13.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

996,90 RON

din 996,90 RON estimat