Atribuită Cumpărare directă

: Autocolant vitraliu /mobila 90cm 1 rola =15m : Autocolant vitraliu /mobila 67,5cm latime 1 rola are 15ml

Număr anunț
DA26556759
Autoritate contractantă
Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
22459100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
340,35 RON
Valoare atribuită
340,35 RON
Data publicării
12.10.2020 00:00
Data finalizării
13.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

340,35 RON

din 340,35 RON estimat