Atribuită
Cumpărare directă
Institutia noastra doreste achizitionarea unui numar de 281 placute pentru numerotarea imobilelor din cartierul Virt al orasului Rovinari. Cele 281 placute sunt clasificate astfel: * cu doua cifre numerotate astfel: 18,37,38,40,42,44,50,56,58,60,62,64,66,68,70,72,74,76,80,82,84,86,88,92,94,98. * cu doua cifre si o litera numerotate astfel: 57A,59A,88A; * cu trei cifre numerotate astfel: 100,102,104,106,108,de la 110 la 130, de la 132 la 139,141,143, de la 145 la169,171,174,177,178, de la 181 la 190,192,194,196,203,204,205,206,207,208,210,211,225,226,228,229,230,231.232.233.234.235.236.238.239.240,241,242,245,250,251, de la 253 la 270, de la 274 la 290, de la 293 la 299, 306,de la 327 la 418. * cu trei cifre si o litera numerotate astfel:107A,109A,109B, 155A, 188A,193A,200A,228A,251A,258A,361A,398A.
- Număr anunț
- DA26569765
- Autoritate contractantă
- ORASUL ROVINARI (CUI 5057520)
- Furnizor / câștigător
- CANDLE LUXURY S.R.L. (CUI 41283486)
- Cod CPV
- 44423450-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.120 RON
- Valoare atribuită
- 15.120 RON
- Data publicării
- 13.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.