Atribuită Cumpărare directă

Servicii transport ocazional de persoane cu autovehicul 8+1 locuri, pe traseul Piatra Neamt - Bicaz - Cheile Bicazului - Lacu Rosu - Izvorul Muntelui - Durau - Piatra Neamt oferta 2083/13.10.2020

Număr anunț
DA26578563
Autoritate contractantă
Biblioteca Judeteana "G.T.Kirileanu" Neamt (CUI 2613397)
Furnizor / câștigător
MEGA TRAVEL SRL (CUI 13887061)
Cod CPV
60140000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
560 RON
Valoare atribuită
560 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
14.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

560 RON

din 560 RON estimat