Atribuită
Cumpărare directă
Decizie infiintare si organigrama SPSU-SVSU Regulament de organizare si functionare Proceduri activitate si inzestrare SPSU-SVSU Planuri operative Proceduri specifice de interventie pe tipuri de riscuri Proceduri pregatirea personalului in domeniul situatiilor de urgenta Proceduri privind activitatile de prevenire Dosar evidente tehnice
- Număr anunț
- DA26564760
- Autoritate contractantă
- Spitalul de REcuperare Cardiovasculara " Dr. Benedek Geza" Covasna (CUI 4404559)
- Furnizor / câștigător
- IDU-DANI SRL (CUI 24419317)
- Cod CPV
- 75222000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.000 RON
- Valoare atribuită
- 9.000 RON
- Data publicării
- 13.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.