Atribuită Cumpărare directă

Servicii de dezinfectie prin nebulizare la sediul din Bd. Regina Elisabeta, nr. 16, sector 3, pentru 6210 metri cubi.

Număr anunț
DA26557044
Autoritate contractantă
Administratia Fondului Imobiliar (CUI 5110730)
Furnizor / câștigător
RUAL SERVICES S.R.L. (CUI 31102922)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.726 RON
Valoare atribuită
3.726 RON
Data publicării
12.10.2020 00:00
Data finalizării
13.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.726 RON

din 3.726 RON estimat