Atribuită Cumpărare directă

Form Factor 2.5 inch Capacitate 250 GB Interfata SATA III Rata de transfer la citire (MB/s) 550 Rata de transfer la scriere (MB/s) 520 Rata de transfer SATA (MB/s) 600 Altele MTBF: 1.5 milioane ore Compatibilitate TRIM Compatibilitate S.M.A.R.T. Criptare AES 256-bit Dimensiuni (W x D x H mm) 100 x 69.85 x 6.8 Greutate (g) 51 Tip Memorie TLC Tip controller Samsung MJX

Număr anunț
DA26576306
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Chimico Farmaceutica-I.C.C.F. Bucuresti (CUI 3008580)
Furnizor / câștigător
ELECTRIC STANDARD PREST SRL (CUI 9178894)
Cod CPV
30237200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
360,50 RON
Valoare atribuită
360,50 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
19.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

360,50 RON

din 360,50 RON estimat