Atribuită
Cumpărare directă
OREZENTA ACHIZITIE DIRECTA ESTE SI COMANDA FERMA TROMBOSTOP 2MG , SULCEF 1000MG/1000MG PULB SOL , CLEXANE 4000UI ANTI-XA/0.4ML, DEXAMETAZONA ROMPHARM 1MG/ML, AZITROMICINA 500 MG , CLINDAMYCIN 300MG/2ML SOL INJ , XILINA 10MG/ML 5FI X 10ML ,HALOPERIDOL ROMPHARM 2MG/ML, FAMOTIDINA ZENTIVA 20MG
- Număr anunț
- DA26555080
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE LEAMNA DE SUS (CUI 5046653)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI 335278)
- Cod CPV
- 33690000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.125,21 RON
- Valoare atribuită
- 17.125,21 RON
- Data publicării
- 12.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.