Atribuită Cumpărare directă

REJANSA BUMBAC 6CM ANY = 21ml PERDEA 919 CULOARE 70 H=300CM GERSTER =10,5 ml PERDEA DANTE CREM NICORAY = 10,5 ml SINA PVC LAZ SB10.21.01.260 RODECO = 3 buc

Număr anunț
DA26656310
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SEIMENI (CUI 29359100)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
656,61 RON
Valoare atribuită
656,61 RON
Data publicării
23.10.2020 00:00
Data finalizării
23.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

656,61 RON

din 656,61 RON estimat